test

  Jagiellonia Białystok – Warta Poznań: transmisja, stream online, gdzie oglądać? (25.05.2024)

  W dniu 25 maja 2024 roku o godzinie 17:30 na Stadionie Miejskim w Białymstoku, w ramach 34. kolejki PKO Ekstraklasy, odbędzie się spotkanie Jagiellonia Białystok przeciwko Warcie Poznań. Przedstawiamy szczegóły transmisji tego emocjonującego meczu, gdzie oglądać w telewizji oraz online, zarówno płatnie, jak i bezpłatnie.

  Jagiellonia Białystok – Warta Poznań, gdzie oglądać?

  Transmisja telewizyjna meczu Jagiellonia Białystok – Warta Poznań dostępna będzie na kanałach TVP 2, TVP Sport, Canal+Sport 4 i Canal+Sport 3. Transmisję online (płatną) można śledzić na serwisach WP Pilot, Canal+ Online oraz Polsat Box Go, a za darmo dostępna będzie na stronie sport.tvp.pl.

  Jagiellonia Białystok – Warta Poznań, transmisja meczu online

  Transmisja w WP Pilot

  Transmisję z meczu można oglądać na platformie WP Pilot po zarejestrowaniu konta i wykupieniu pakietu z kanałami telewizyjnymi. Kanał telewizyjny TVP 2, na którym będzie pokazywany mecz dostępny jest w pakiecie kanałów Lajt z reklamami, który można wykupić za 5,99 zł na miesiąc. Opcja oglądania dostępna jest na różnych urządzeniach.

  Transmisja w Canal+online

  Aby oglądać transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu „Canal+” za 39 złotych miesięcznie, z pierwszymi trzema miesiącami w promocyjnej cenie. Dostęp do kanałów sportowych, jak Eleven Sports i Polsat Sport Premium, dostępny jest za dodatkową opłatą 20 zł. Serwis umożliwia korzystanie z jednego konta przez dwie osoby jednocześnie.

  Transmisja w Polsat Box Go

  Na platformie Polsat Box Go dostępny jest pakiet „Polsat Box Go Sport” za 40 złotych na 30 dni, zawierający kanały Canal+Sport 3, Polsat Sport i inne. Możliwość oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie to dodatkowa zaleta tego serwisu.

  Jagiellonia Białystok – Warta Poznań, transmisja za darmo online

  Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Dostęp do kanału TVP Sport możliwy jest również bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na platformach satelitarnych.

  Pakiet "Canal+" za 39,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
  Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.