test

  Sevilla – FC Barcelona: transmisja, stream online, gdzie oglądać? | 26.05.2024

  26 maja 2024 roku o godzinie 21:00 odbędzie się emocjonujące starcie w ramach 38. kolejki LaLiga, gdzie Sevilla FC zmierzy się z FC Barcelona. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán w Sewilli. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami, gdzie można oglądać tę sportową rywalizację w telewizji oraz online, zarówno płatnie, jak i bez opłat.

  Sevilla – FC Barcelona: gdzie oglądać?

  Transmisja meczu Sevilla – FC Barcelona będzie dostępna na antenie Canal+Premium. Oglądanie online jest możliwe na kilku platformach. Płatne transmisje online dostępne są na Canal+online, natomiast darmowe streamy oferują serwisy Fortuna TV, Superbet TV i STS TV.

  Sevilla – FC Barcelona: transmisja za darmo

  Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby skorzystać z bezpłatnego dostępu, należy założyć konto, dokonać depozytu oraz postawić zakład bukmacherski. Każda z tych platform oferuje atrakcyjne pakiety powitalne, które umożliwiają oglądanie meczu bez dodatkowych kosztów – więcej informacji poniżej:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

  Dostęp do transmisji w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV jest możliwy zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną (Android, iOS), co umożliwia oglądanie meczu na różnych urządzeniach.

  Sevilla – FC Barcelona: transmisja meczu online

  Transmisję meczu Sevilla – FC Barcelona można oglądać również w płatnych serwisach streamingowych takich jak WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Te platformy oferują różnorodne pakiety, w tym specjalne opcje umożliwiające dostęp do dzisiejszej transmisji:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

  Transmisję można oglądać na stronach internetowych oraz w aplikacjach tych platform, dostępne na różnorodnych urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety czy telewizory Smart TV. CANAL+ Online i Polsat Box Go pozwalają na jednoczesne oglądanie na dwóch urządzeniach, co ułatwia dzielenie się kontem.

  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
  Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
  Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
  Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.