Sensacyjny transfer Laxalta?!

    Diego Laxalt może zostać zawodnikiem Juventusu w ostatnich dniach letniego okienka transferowego!

    Urugwajczyk wystąpił we wczorajszym meczu z Juventusem od pierwszej minuty. "Grifone" od samego początku spotkania nacierali na mistrzów Włoch i do czternastej minuty prowadzili 2:0. Ostatecznie hattrick Paulo Dybali i bramka Juana Cuadrado pogrzebały szansę Genoi na końcowy sukces. Jeden z piłkarzy zespołu prowadzonego przez Ivana Juricia wpadł w oko trenerowi "Bianconerich", Massimiliano Allegriemu. Mowa tutaj o Diego Laxalcie.

    Były piłkarz Interu już wcześniej był celem transferowym Juve, kiedy to trzykrotny reprezentant Urugwaju miał zostać użyty w transakcji pomiędzy Atalantą. Ostatecznie ekipa z Bergamo poinformowała Juventus, że skrócenie wypożyczenia Leonardo Spinazzoli nie jest możliwe, więc temat pozyskania Laxalta wygasł. Na transfer do Galatasaray naciska jednak Kwadwo Asamoah, dlatego zespół z Turynu zamierza pozyskać wychowanka Defensoru Sporting. 

    Laxalt jest wszechstronnym zawodnikiem i może występować zarówno na lewej pomocy, jak i lewej obronie. Były zawodnik Empoli czy Bolonii ma pełnić rolę zmiennika Alexa Sandro, a za rok ma zostać wymieniony na wyżej podanego Spinazzolę. Urodzony w Montevideo pomocnik w obecnym sezonie rozegrał wszystkie minuty i przyczynił się do awansu Genoi do kolejnej rundy Pucharu Włoch, zdobywając bramkę przeciwko Cesenie.

    źródło: Sportitalia

    fot. genoacfc.it 

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Inter blisko pozyskania Ivana Provedela z Lazio – trzyletnia umowa uzgodniona

    Inter osiągnął zasadnicze porozumienie w kwestii warunków osobistych z...

    Atalanta Bergamo rozstała się z Raffaele Palladino. Maurizio Sarri blisko objęcia klubu

    Atalanta oficjalnie potwierdziła rozstanie z trenerem Raffaele Palladino. Włoski...

    Thomas Müller: Mamy jakość, ale potrzebujemy też szczęścia przed MŚ 2026

    Legenda Bayernu Monachium i mistrz świata Thomas Müller w...

    Nathaniel Brown blisko Bayernu Monachium – Bayern oferuje ponad 50 mln euro, Eintracht żąda 65 mln

    Bayern Monachium i Eintracht Frankfurt prowadzą zaawansowane negocjacje w...

    Real Madryt przedłuża umowę z Emirates do 2031 roku – sponsoring obejmie też koszykarzy

    Real Madryt oficjalnie przedłużył współpracę ze swoim głównym sponsorem...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.