Środkowy obrońca Barcelony przenosi się do Anglii!

    Clement Lenglet zostanie nowym zawodnikiem Tottenhamu Hotspur. Doświadczony środkowy obrońca odchodzi z Barcelony.

    Tottenham Hotspur będzie miał nowego i dobrego środkowego obrońcę. Popularne „Koguty doszły do porozumienia z Barceloną oraz Clementem Lengletem w sprawie transferu. Według informacji włoskiego dziennikarza Nicolo Schiry reprezentant Francji przeniesie się do klubu z Premier League na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu.

    – Zrobione. Umowa została potwierdzona. Clement Lenglet przenosi się do Tottenhamu Hotspur z Barcelony na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu – napisał na Twitterze Nicolo Schira.

    Lenglet został zawodnikiem Barcelony latem 2018 roku. Od tamtej pory w koszulce „Blaugrany” rozegrał 159 meczów, strzelił 7 bramek i zanotował 3 asysty. Wywalczył również mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Hiszpanii oraz Superpuchar Hiszpanii. Dawniej grał też w Sevilli oraz Nancy.

    Źródło: Nicolo Schira – Twitter

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Agenci piłkarscy zarobili rekordowe 1,2 mld euro z transferów w 2025 roku

    Agenci piłkarscy uzyskali łącznie 1,37 mld dolarów (około 1,2...

    Santiago Giménez z AC Milanu przejdzie operację kostki. Powrót opóźniony o 6–8 tygodni

    Napastnik AC Milanu Santiago Giménez przejdzie zabieg chirurgiczny kostki,...

    Paris Saint-Germain — Flamengo: finał Pucharu Interkontynalnego w Katarze

    Europejski mistrz Paris Saint-Germain zmierzy się z południowoamerykańskim zwycięzcą...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.