test

  To będzie pierwszy letni transfer Bayernu Monachium?

  Konrad Laimer doszedł do porozumienia z Bayernem Monachium i nie przedłuży umowy z Lipskiem – informuje na swoim oficjalnym Twitterze włoski dziennikarz Nicolo Schira.

  Od 1 lipca 2017 roku roku Konrad Laimer broni barw Lipska. Do tej drużyny przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Salzburga za 8 milionów euro. Na swoim koncie środkowy pomocnik ma rozegrane 167 meczów (11 bramek i 18 asyst). Jego kontrakt jest ważny do 30 czerwca 2023 roku i nie zostanie przedłużony.

  Jak informuje na swoim Twitterze włoski dziennikarz Nicolo Schira Austriak podjął decyzję o odejściu z ekipy popularnych „Byków” latem przyszłego roku na zasadzie wolnego transferu. 25-latek doszedł do porozumienia z Bayernem Monachium w sprawie warunków indywidualnej umowy i zostanie graczem „Bawarczyków”.

  – Konrad Laimer odrzucił ofertę Lipska dotyczącą przedłużenia kontraktu, który wygasa w czerwcu. Jest gotowy do odejścia jako wolny agent i osiągnął już porozumienie z Bayernem Monachium w sprawie długoterminowej umowy – napisał na Twitterze włoski dziennikarz Nicolo Schira.

  Portal „Transfermarkt” wycenia Konrada Laimera na 28 milionów euro. Wszystko wskazuje na to, że będzie on pierwszym letnim wzmocnieniem Bayernu Monachium.

  Źródło: Nicolo Schira – Twitter

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.