Trzech piłkarzy Interu na celowniku Valencii!

  Inter w najbliższych dniach może pozbyć się trzech zawodników!

  "Beneamata" ma za sobą udany okres przygotowawczy, który został zwieńczony triumfem w International Champions Cup w Singapurze. Luciano Spalletti zamierza zrównoważyć kadrę, przez co kilku zawodników może jeszcze opuścić klub. Jak dotąd najwięcej mówiono o możliwym odejściu Andrei Ranocchii czy Yuto Nagatomo, natomiast z zespołu ze stolicy Lombardii może odejść zupełnie inny duet.

  Jak podają włoskie źródła, z Gianluką di Marzio i "Tuttomercatoweb" na czele, Valencia wysłała oferty transferowe za Cristiana Ansaldiego i Jeisona Murillo. Priorytetem dla "Nietoperzy" jest Kolumbijczyk, którego Inter wycenia na 15 milionów euro. Hiszpanie złożyli ofertę o cztery miliony europejskiej waluty mniejszą, przez co kluby nie mogą dojść do porozumienia. Reprezentant Kolumbii ma najprawdopodobniej zastąpić Ezequiela Garaya, którym interesuje się między innymi Juventus. Niewykluczone, że stoper przejdzie tam na zasadzie wypożyczenia z obligatoryjnym wykupem za wyżej wymienioną kwotę.

  Z kolei transfer Ansaldiego jest uzależniony od sytuacji José Gayi. Jeżeli 22-latek zdecyduje się na zmianę otoczenia, to VCF jest gotów zapłacić Interowi za Argentyńczyka dziewięć milionów euro. 

  Atutem w przypadku sprowadzenia powyższych defensorów jest fakt, że obaj mają za sobą doświadczenie gry w La Lidze. Murillo bronił barw Granady, Las Palmas oraz Cadiz, natomiast boczny obrońca przez rok grał na wypożyczeniu w Atlético Madryt.

  Również nadal istnieje temat przenosin Geoffrey'a Kondogbii do ekipy z Estadio Mestalla. Aby jednak doszło do transferu Francuza, włodarze dwunastej drużyny poprzednich rozgrywek muszą zgodzić się na wypożyczenie z przymusowym wykupem za 20 milionów euro plus pokrycie kosztów pensji byłego piłkarza Monaco. 

  źródło: Gianluca di Marzio, Tuttomercatoweb

  fot. inter.it

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również