Wellington na celowniku Legii Warszawa

    Legię czeka kilka znaczących wzmocnień. Według tureckich mediów, brazylijski defensor może dojść do drużyny wicemistrza Polski.

    R E K L A M A

    Jak podają tureckie media, władze Legii Warszawa złożyły ofertę za stopera tureckiego drugoligowca Istanbulsporu Wellingtona. Zawodnik był obserwowany już od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz Legia postanowiła wystosować propozycję transferu.


    >>> CZYTAJ NA FOOTBAR: CONTE TRENEREM INTERU!


    Wellington jest uważany za podstawowego defensora tureckiej drużyny. W tym sezonie wystąpił łącznie w 31 spotkaniach. Mierzący 190 cm zawodnik jest wyceniany przez serwis transfermarkt na 175 tysięcy euro.

    Wcześniej występował także w lidze portugalskiej. Zanotował kilka występów w barwach drugiej drużyny FC Porto, oraz Leixões. Swoją karierę seniorską rozpoczynał w szeregach brazylijskiego Trindade-GO.

     

    fot. pressfocus

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Agenci piłkarscy zarobili rekordowe 1,2 mld euro z transferów w 2025 roku

    Agenci piłkarscy uzyskali łącznie 1,37 mld dolarów (około 1,2...

    Santiago Giménez z AC Milanu przejdzie operację kostki. Powrót opóźniony o 6–8 tygodni

    Napastnik AC Milanu Santiago Giménez przejdzie zabieg chirurgiczny kostki,...

    Paris Saint-Germain — Flamengo: finał Pucharu Interkontynalnego w Katarze

    Europejski mistrz Paris Saint-Germain zmierzy się z południowoamerykańskim zwycięzcą...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.