Wymiana na linii Villarreal – MIlan!

    Niebawem dojdzie do wymiany piłkarzy pomiędzy Milanem a Villarrealem. Do Włoch ma trafić Samu Castillejo, natomiast w drugą stronę powędruje Carlos Bacca.

    Castillejo ma być lekiem na problemy ze skrzydłami Milanu. Nie licząc Suso, w kadrze klubu z Mediolanu nie ma żadnego typowego skrzydłowego. W ostatnim sezonie La Liga zdobył 6 bramek i zaliczył 7 asyst.

    W drugą stronę powędruje Carlos Bacca. Kolumbijczyk ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Villarreal, gdzie w lidze zdobył 15 bramek. Jego celem od początku tego okienka był powrót do Hiszpanii, gdyż nie chciał się pogodzić z rolą rezerwowego w Milanie, za plecami Gonzalo Higuaina i Patricka Cutrone.

    Według włoskiego dziennikarza, Gianluki Di Marzio, oba kluby dogadały się już co do formuły transferu Hiszpana. Milan zapłaci 3 mln euro za wypożyczenie skrzydłowego plus karta Carlosa Bakki. Do tego za rok włoski klub będzie musiał wykupić Castillejo za 15 mln euro. 

    źródło: Twitter/Gianluca Di Marzio

    fot. pressfocus

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Atalanta Bergamo rozstała się z Raffaele Palladino. Maurizio Sarri blisko objęcia klubu

    Atalanta oficjalnie potwierdziła rozstanie z trenerem Raffaele Palladino. Włoski...

    Thomas Müller: Mamy jakość, ale potrzebujemy też szczęścia przed MŚ 2026

    Legenda Bayernu Monachium i mistrz świata Thomas Müller w...

    Nathaniel Brown blisko Bayernu Monachium – Bayern oferuje ponad 50 mln euro, Eintracht żąda 65 mln

    Bayern Monachium i Eintracht Frankfurt prowadzą zaawansowane negocjacje w...

    Real Madryt przedłuża umowę z Emirates do 2031 roku – sponsoring obejmie też koszykarzy

    Real Madryt oficjalnie przedłużył współpracę ze swoim głównym sponsorem...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.