Zieliński i Milik po meczu z FC Zürich

Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik wypowiedzieli się po wygranej z  FC Zürich 3:1 w pierwszym spotkaniu 1/16 finału Ligi Europy.

SSC Napoli wyszło na prowadzenie w 11. minucie spotkania po trafieniu Lorenzo Insigne. Warto dodać, że asystę przy tej bramce zaliczył Arkadiusz Milik. Dziesięć minut później wynik podwyższył Jose Callejon. Zaledwie kwadrans przed końcem spotkania na listę strzelców wpisał się Piotr Zieliński

Piotr Zieliński:

– Na pewno pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, stworzyliśmy dużo sytuacji i mogliśmy nawet zamknąć ten mecz. Nie udało się, a w drugiej części rywal trochę podkręcił tempo. Trzecia bramka nieco nas uspokoiła, choć ten rzut karny był niepotrzebny. 3:1 to jednak dobry wynik przed rewanżem.

Arkadiusza Milik:

– Jestem zadowolony ze zwycięstwa. To jest najważniejsze dla naszego zespołu. Osiągnęliśmy to, co chcieliśmy. Szkoda tej bramki straconej w końcówce. Gdybyśmy wygrali 3:0, moglibyśmy być spokojni. Jedna bramka sprawia, że w rewanżu musimy być czujni i uważać. Nie można nikogo skreślać. Wiemy, że nie z takich opałów drużyny wychodziły.

Źródło: Polsat Sport