Znamy przyszłość ważnego piłkarza Lecha Poznań

0
87

Kapitalna wiadomość dla kibiców poznańskiego Lecha! Jeden z najważniejszych piłkarzy Kolejorza podpisał nowy kontrakt!

Koniec spekulacji transferowych! Darko Jevtić dość niespodziewanie złożył podpis pod nowym kontraktem, który wiąże go z Lechem Poznań do końca czerwca 2020 roku! Szwajcarski pomocnik w ostatnim czasie był typowany jako piłkarz numer jeden do odejścia z wielkopolskiego klubu. Usługami 24-latka było zainteresowanych kilka klubów, z Mistrzem Serbii, Partizanem, na czele. Właściciele ‘Kolejorza’ nie wypowiadali się na temat tej sytuacji, ale nieoficjalnie mówi się, że byli gotowi zaakceptować satysfakcjonującą propozycję.

Jevtić, który do Lecha trafił w 2014 roku na zasadzie wypożyczenia z FC Basel rozegrał w barwach ‘Poznańskiej Lokomotywy’ już 110 spotkań. Bezapelacyjnie Szwajcar jest jedną z najważniejszych postaci drużyny Nenada Bjelicy. Sam zawodnik po parafrazowaniu nowego kontraktu nie krył swojego zadowolenia:

Jestem szczęśliwy. Ta wiadomość daje mi spokój na przyszłość. Teraz mogę się w pełni skupić na tym, żeby ciężko pracować i koncentrować się tylko na treningach oraz meczach, które przed nami. Podpisanie kontraktu to też motywacja, dzięki której z czystą głową podchodzę do ostatnich spotkań w sezonie.

Fot. Pressfocus

Źródło: lechpoznan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here