Blaz Kramer: Po golu czułem się po prostu niesamowicie

Blaz Kramer zabrał głos po pierwszym zdobytym golu w PKO BP Ekstraklasie! Słoweniec trafił do siatki w meczu 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok.

W 32. kolejce PKO BP Ekstraklasy Legia Warszawa grała przed własną publicznością z Jagiellonią Białystok. Był to dobry mecz dla „Wojskowych”, którzy rozbili swoich rywali 5:1. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Blaz Kramer.

Dla słoweńskiego środkowego napastnika była to pierwsza bramka w tym sezonie w barwach klubu ze stolicy jeśli chodzi o rozgrywki PKO BP Ekstraklasy. 26-latek przyszedł na Łazienkowską 1 lipca 2022 roku i podpisał kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

Nie grał dużo pod wodzą Kosty Runjaicia. Nie było to spowodowane słabą formą. Napastnik non stop zmagał się z kontuzjami, ale wygląda na to, że wrócił już do dobrej formy.

– Dla mnie to był bardzo emocjonalny dzień. Mam za sobą bardzo ciężki czas, który wiele mnie kosztował. Wiadomo – nie tak wyobrażałem sobie swój start w Legii Warszawa. Liczę na to, że wszystko co najgorsze jest już za mną, a z dnia na dzień będzie tylko lepiej – mówił po piątkowym meczu z Jagiellonią Białystok (5:1) Blaz Kramer, cytowany przez „Legia.com”.

– Po golu czułem się po prostu niesamowicie. Strzelić gola w takiej atmosferze to wielka sprawa. Pierwszej połowy nie będziemy dobrze wspominać. Straciliśmy bramkę, ale szybko odpowiedzieliśmy. Druga połowa to dominacja z naszej strony. Pokazaliśmy bardzo dobry futbol, a przede wszystkim pokazaliśmy to, jak powinna grać Legia – dodał.

Źródło: Legia.com