Cristiano Ronaldo odpowiedział ludziom, którzy ostatnio go krytykowali.”Nie skończyłem się!”.

We poniedziałkowym meczu 35. kolejki angielskiej Premier League Manchester United pokonał na Old Trafford 3:0 Brentford. Po zakończeniu spotkania Cristiano Ronaldo powiedział kilka słów do kamery. Portugalczyk odpowiedział ludziom, którzy twierdzili, że nie jest w stanie już grać na najwyższym poziomie.

Manchester United wyszedł na prowadzenie w 9. minucie za sprawą Bruno Fernandesa. Anthony Elenga doskonale dograł w pole karne, a Portugalczyk bardzo mocnym strzałem nie dał żadnych szans bramkarzowi gości.

Tuż przed przerwą na listę strzelców wpisał się Cristiano Ronaldo, ale po analizie VAR sędzia nie uznał jego gola. 5-krotny zdobywca Złotej Piłki i tak strzelił gola.

W 61. minucie 37-latek wykorzystał rzut karny. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:0. W 72. minucie gola dla „Czerwonych Diabłów” zdobył Raphael Varane. Alex Telles dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, a środkowy obrońca wpakował piłkę do siatki.

Ronaldo odpowiedział krytykom

W ostatnim czasie wielu ludzi krytykowało Cristiano Ronaldo. Eksperci twierdzili, że portugalski gwiazdor nie będzie już w stanie pomóc Manchesterowi United i powinien odejść, ponieważ przez niego jest m.in. zła atmosfera w szatni.

Po zakończeniu meczu z Brentford urodzony w Funchal (Portugalia) napastnik odpowiedział krytykom. – Nie skończyłem się! – powiedział do jednej z kamer reprezentant Portugalii.

W tym sezonie Cristiano Ronaldo rozegrał 38 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Na swoim koncie 24 gole i 3 asysty. Jego kontrakt z Manchesterem United jest ważny do 30 czerwca 2023 roku. W umowie „CR7” znajduje się opcja przedłużenia współpracy o kolejne dwanaście miesięcy.

W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Ronaldo może nie wypełnić umowy z obecnym pracodawcą. Według doniesień mediów doświadczonego gracza chciałby latem sprowadzić do siebie Real Madryt. Cristiano występował w ekipie ze stolicy Hiszpanii w latach 2009-2018.

Źródło: United Zone (@ManUnitedZone_ – Twitter)

AC Milan zremisował bezbramkowo z Juventusem w emocjonującym meczu...