Dzień dobry, Rosjo! [24.06]

    Kolejny dzień mistrzostw świata za nami. Oto podsumowanie najważniejszych wydarzeń wczorajszego dnia! Dzień dobry, Rosjo!

    W pierwszym sobotnim spotkaniu Belgia rozgromiła Tunezję (5:2) (3:1). Do bramki Tunezyjczyków dwa razy trafili Romelu Lukaku oraz Eden Hazard. Jednego gola zdobył również Michy Batshuayi.

    ***

    Korea Południowa przegrała z Meksykiem (1:2) (0:1). Bramki dla Meksyku zdobyli Carlos Vela oraz Javier Hernandez.

    ***

    W ostatnim sobotnim spotkaniu Niemcy pokonały Szwecję (2:1) (1:0). Bramkę na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry strzelił Toni Kroos.

    ***

    Już o 14:00 Anglia zagra z Panamą. Następnie Japonia z Senegalem oraz w ostatnim niedzielnym spotkaniu Polska powalczy o trzy punkty z Kolumbią. Relacje z tych wydarzeń znajdziecie oczywiście na naszym portalu. Serdecznie zapraszamy!

    fot: pressfocus

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Legia dokonuje zmiany w kadrze na europejskie puchary!

    Legia już w czwartek zmierzy się ze Spartą Praga...

    Liverpool prowadzi rozmowy w sprawie Antoinea Semenyo — klauzula wykupu około 70 mln euro

    Liverpool podejmuje poważne kroki, aby pozyskać skrzydłowego Bournemouth Antoinea...

    Saga z udziałem obrońcy Bayernu trwa! Zmieni barwy?

    Bayern Monachium od dłuższego czasu próbuje dojść do porozumienia...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.