Grosicki najlepszym piłkarzem spotkania Hull City-Millwall FC

Hull City w 34. kolejce angielskiej Championship podejmowało przed własną publicznością Millwall FC. Kamil Grosicki został wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania!

Podopieczni Nigela Adkinsa objęli prowadzenie już na samym początku spotkania, a dokładnie w 8. minucie. Na listę strzelców wpisał się Jarrod Bowen. W 34. minucie goście wyrównali rezultat po trafieniu Shauna Hutchinsona, ale ich radość nie trwała zbyt długo. Zaledwie osiem minut później Tygrysy strzeliły kolejną bramkę. Tym razem bramkarza rywali pokonał Marc Pugh.

Kamil Grosicki w drugiej części gry miał dobrą okazję do zdobycia bramki, ale niestety szczęście się do niego nie uśmiechnęło. Oczywiście TurboGrosik nie może narzekać, ponieważ rozegrał kapitalne spotkanie i miał udział przy pierwszej bramce, gdzie rozpoczął akcję. Sprawiał również bardzo dużo kłopotów defensorom przyjezdnych, co nie umknęło uwadze dziennikarzom Hull Daily Mail. 30-latek został doceniony i wybrano go najlepszym graczem meczu z notą 8 (skala 1-10).

– Ciągle sprawiał problemy defensorom Millwall FC. Obrońca Ryan Leonard nie mógł z nim sobie poradzić. To właśnie Grosicki rozpoczął akcję, po której Hull objęło prowadzenie, a w drugiej połowie tylko pech sprawił, że sam nie strzelił bramki – czytamy na stronie Hull Daily Mail.

Kamil Grosicki w obecnym sezonie rozegrał 27 spotkań we wszystkich rozgrywkach, strzelił pięć bramek i zanotował osiem ostatnich podań.

Źródło: Hull Daily Mail

AC Milan zremisował bezbramkowo z Juventusem w emocjonującym meczu...