Jodłowiec opuszcza Legię!

    To już pewne, Tomasz Jodłowiec opuszcza Legię!

    Informację tę po raz kolejny podał Piotr Wołosik, dziennikarz Przeglądu Sportowego. O przyszłości "Jodły" spekuluje się od dłuższego czasu, reprezentant Polski zostanie wypożyczony do końca sezony do Piasta Gliwice.

    To drugi Legionista, który zimą przeprowadza się na zasadzie wypożyczenia do Gliwic. Wcześniej  do drużyny prowadzonej przez trenera Waldemara Fornalika, dołączył Jakub Czerwiński.

     

    źródło: twitter

    fot. pressfocus

     

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    USA – Australia: decydujący mecz grupy D w Seattle o 21:00

    Gospodarze mundialu USA zmierzą się z Australią w meczu...

    Jude Bellingham i Harry Kane poprowadzili Anglię do zwycięstwa 4:2 nad Chorwacją na MŚ 2026

    Jude Bellingham strzelił efektowną bramkę, a Anglia pokonała Chorwację...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.