Mourinho komentuje sytuację Martiala

    Jose Mourinho przyznał przed spotkaniem z West Bromwich Albion, że Anthony Martial nie będzie grał regularnie w Manchesterze United ze względu na konkurencję.

    W ostatnim czasie w mediach pojawiły się informacje na temat najbliższej przyszłości Anthony’ego Martiala. Skrzydłowy odrzucił propozycję Manchesteru United, który stara się o przedłużenie kontraktu. Piłkarz nie jest zadowolony ze swojej obecnej pozycji w zespole, ponieważ nie może liczyć na regularne występy spowodowane dużą konkurencją na jego pozycji. Przypomnijmy, że o miejsce w składzie musi walczyć przede wszystkim z Alexisem Sanchezem, który w styczniu dołączył do ekipy Czerwonych Diabłów.

    Gdybym był na waszym miejscu, zapytałbym raczej o to, dlaczego Lukaku gra w każdym meczu czy dlaczego Matić gra w każdym meczu? Zawsze pytacie się o tego, który nie gra. Jeśli chcecie odpowiedzi, to mogę wam powiedzieć, że tylko jedenastu graczy może przebywać na boisku, a my mamy 22 piłkarzy. Z punktu ekonomicznego było to wspaniałe dla klubu, gdyśmy korzystali tylko z tych samych piłkarzy, którzy nie mieliby kontuzji i nie byli zawieszani. Tak by było lepiej dla wszystkich, ale to niemożliwe – powiedział Jose Mourinho.

    Źródło: The Guardian

    fot. pressfocus

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Inter blisko pozyskania Ivana Provedela z Lazio – trzyletnia umowa uzgodniona

    Inter osiągnął zasadnicze porozumienie w kwestii warunków osobistych z...

    Atalanta Bergamo rozstała się z Raffaele Palladino. Maurizio Sarri blisko objęcia klubu

    Atalanta oficjalnie potwierdziła rozstanie z trenerem Raffaele Palladino. Włoski...

    Thomas Müller: Mamy jakość, ale potrzebujemy też szczęścia przed MŚ 2026

    Legenda Bayernu Monachium i mistrz świata Thomas Müller w...

    Nathaniel Brown blisko Bayernu Monachium – Bayern oferuje ponad 50 mln euro, Eintracht żąda 65 mln

    Bayern Monachium i Eintracht Frankfurt prowadzą zaawansowane negocjacje w...

    Real Madryt przedłuża umowę z Emirates do 2031 roku – sponsoring obejmie też koszykarzy

    Real Madryt oficjalnie przedłużył współpracę ze swoim głównym sponsorem...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.