Nowa posada Adama Nawałki?!

    Według Marcina Feddka, Adam Nawałka po Mistrzostwach Świata może zmienić pracodawcę.

    Ciężko w to jakkolwiek uwierzyć. Według informacji dziennikarze Polsatu Sport, Marcina Feddka, jednym z realnych kandydatów do przejęcia sterów Legii Warszawa jest obecny selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka. Romeo Jozak jest już praktycznie skreślony w Warszawskiej drużynie i na pewno dojdzie do zmiany szkoleniowca. W studiu przed półfinałowym spotkaniem stołecznego klubu z Górnikiem Zabrze, Feddek powiedział:

    – Z dobrego źródła usłyszałem ostatnio rzecz, która bardzo mnie zaskoczyła. Podobno po zakończeniu mistrzostw świata 2018 trenerem Legii może zostać Adam Nawałki.

    Swoje zdanie dorzucił także Dariusz Dziekanowski:

    – Słyszałem, że marzeniem selekcjonera jest praca we Włoszech. Myślę, że prezes Mioduski jest świadomy jakiego trenera potrzeba jego klubowi w danej chwili. Pamiętajmy, że na różnych etapach potrzebni są różni szkoleniowcy. Jeżeli Legia nie zdobędzie tytułu mistrza Polski, to będzie potrzebny taki, który posprząta bałagan w szatni, a nie taki, który będzie cokolwiek budować 

    Czy coś jest na rzeczy? Ciężko powiedzieć. Warto dodać, że obecna umowa Nawałki z PZPN jest ważna do zakończenia mundialu w Rosji, póki co nie pojawiły się żadne informacje w sprawie jej przedłużenia. Czy faktycznie selekcjoner po fantastycznym epizodzie w reprezentacji Polski przejmie stery w drużynie mistrza Polski?

     

    źródło: Polsat Sport

    fot. pressfocus

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Wiemy gdzie Polska rozegra półfinałowy baraż!

    Polska reprezentacja zakończyła fazę grupową eliminacji do Mistrzostw Świata...

    Legia dokonuje zmiany w kadrze na europejskie puchary!

    Legia już w czwartek zmierzy się ze Spartą Praga...

    Liverpool prowadzi rozmowy w sprawie Antoinea Semenyo — klauzula wykupu około 70 mln euro

    Liverpool podejmuje poważne kroki, aby pozyskać skrzydłowego Bournemouth Antoinea...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.