Oficjalnie: Mark Noble wrócił do West Hamu United! Będzie pracował na stanowisku…

  Mark Noble wrócił do West Hamu w innej roli! Legendarny zawodnik został nowym dyrektorem sportowych popularnych „Młotów”. Klub wydał w tej sprawie oficjalny komunikat.

  West Ham United ogłosił, że nowym dyrektorem sportowym w klubie został Mark Noble. 1 lipca tego roku doświadczony 35-latek zakończył piłkarską karierę. Praktycznie przez całą swoją karierę grał w barwach West Hamu United. Międzyczasie był wypożyczany do Hull City i Ipswich Town. Na swoim koncie ma rozegrane m.in. 414 spotkań w Premier League. Pracę w roli dyrektora sportowego ma zacząć na początku przyszłego roku.

  – Spędziłem tutaj ostatnie 24 lata jako zawodnik, najpierw w akademii, a potem w pierwszym zespole i oczywiście mam głęboką wiedzę i zaufanie ze strony klubu. Przez całą moją karierę piłkarską najbardziej dążyłem do ciągłego doskonalenia, zarówno na boisku, jak i poza nim. Stało się to dla mnie jeszcze ważniejsze, gdy zostałem kapitanem klubu w 2015 roku, a ostatnie siedem lat dało mi wspaniałe doświadczenie i przygotowanie do kolejnego etapu mojego życia i kariery – powiedział Mark Noble.

  – W szczególności ostatnie dwa lata, kiedy moje dni grania zaczęły naturalnie się kończyć, dały mi fantastyczną okazję, aby naprawdę spędzić trochę czasu na uczeniu się i zdobywaniu większej wiedzy, a także zrozumienia pracy, która toczy się za kulisami. Ten klub poczynił fantastyczne postępy w tym okresie i naprawdę nie mogę się doczekać powrotu w tak ekscytującym czasie – dodał.

  – Postrzegam to jako stanowisko, dzięki któremu będę mógł się rozwijać osobiście i zawodowo. W piłce nożnej zawsze trzeba podejmować trudne decyzje, ale wraz z moimi kolegami z klubu nadal będę stawiać na pierwszym miejscu dobro West Hamu United. Ostatnie dwa sezony były czasem wielkich postępów i chcę nam pomóc w dalszym rozwoju we właściwym kierunku. Wierzę w ambicję zarządu i jestem podekscytowany możliwością pomocy w budowaniu osiągniętego do tej pory sukcesu – skomentował.

  – Czuję, że jest to dla mnie świetna okazja, aby wnieść prawdziwy wkład i pomóc klubowi na wiele różnych sposobów. Mogę obiecać wszystkim w rodzinie West Hamu United, że dam mu absolutnie wszystko, co mam – zakończył.

  Źródło: whufc.com

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również