Oficjalnie: Ważna decyzja Gulácsiego!

    Péter Gulácsi przedłużył kontrakt z RB Lipskiem.

    Nowa umowa reprezentanta Węgier jest ważna do 30 czerwca 2022 roku. Tym samym w porównaniu do poprzedniego kontraktu przyszłość golkipera z wicemistrzem Niemiec ma potrwać dwa lata dłużej.

    Gulácsi trafił do Lipska w lipcu 2015 roku za trzy miliony euro z Red Bulla Salzburg. Od tego czasu Węgier rozegrał 72 spotkania w trykocie "Byków", pomagając zespołowi w awansie do Bundesligi i zajęciu drugiego miejsca w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech, w poprzednim sezonie.

    – Péter jest naszym niekwestionowanym numerem jeden od awansu do Bundesligi i widać, że bardzo się rozwinął. Imponuje nam spokojem, który daje drużynie stabilizację. Nadal wierzymy w niego. W tym sezonie gra on na najwyższym poziomie i uratował klubowi wiele punktów. Cieszymy się, że nasza współpraca może potrwać dwa lata dłużej – skwitował dyrektor sportowy, Ralf Rangnick.

    Były bramkarz Liverpoolu zagrał w tym sezonie w 24 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach i czterokrotnie zachował czyste konto.

    źródło: RB Lipsk

    fot. dierotenbullen.com

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Xabi Alonso pod ścianą. Nie ma więcej alternatyw.

    Obecna sytuacja kadrowa Realu Madryt jest fatalna. Szczególnie jeśli...

    Idą zmiany! To nowy trener Rakowa?

    W ostatnim czasie polskie media żyją sagą związaną z...

    Doprowadzi do upadku kolejny klub? Przerażająca statystyka

    Profesjonalny sport, a w szczególności piłka nożna, to ogromne...

    Piłkarze chcę odejść z klubu! Powodem kibole

    OGC Nice nie ma w ostatnim czasie zbyt udanej...

    Barcelona zrezygnuje z tego transferu?

    Duma Katalonii nie może narzekać, że ostatecznie postawiła na...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.