OFICJALNIE! Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Łotwą

Selekcjoner Jerzy Brzęczek wybrał już jedenastu piłkarzy, którzy rozpoczną mecz z Łotwą od pierwszej minuty. W porównaniu z pierwszym spotkaniem, są zmiany.

Tak jak pisaliśmy wcześniej, drugi mecz biało-czerwonych w eliminacjach Mistrzostw Europy 2020, rozpoczną w takim samym ustawieniu co mecz na Ernst Happel Stadion z Austrią w Wiedniu. Doszło jednak do kilku zmian personalnych w wyjściowej jedenastce reprezentacji Polski. Z powodów zdrowotnych nie zagrają: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński oraz Arkadiusz Milik

Skład reprezentacji Polski: Wojciech Szczęsny – Tomasz Kędziora, Michał Pazdan, Kamil Glik, Arkadiusz Reca – Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki – Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek

CZYTAJ NA FOOTBAR: KRZYSZTOF PIĄTEK PONOWNIE ŁĄCZONY Z REALEM MADRYT!

Tym sposobem od pierwszej minuty zobaczymy bohatera spotkania z Austrią, jedynego strzelca gola – Krzysztofa Piątka. Będziemy mogli również przekonać się czy 20 minut w Serie A w tym sezonie wystarczy, aby rozegrać solidny mecz międzynarodowy – do składu wskoczył Arkadiusz Reca

Spotkanie z Łotwą nie powinno nas zbytnio zaskoczyć, prowadzenie gry i pewne zwycięstwo kilkoma bramkami wydaje się naturalną koleją rzeczy. Oby przeziębienie nie przeszkodziło piłkarzom w odniesieniu pozytywnego rezultatu. Początek meczu z Łotwą na Stadionie Narodowym w Warszawie o godzinie 20:45.