PSG z ogłoszeniem przed meczem z AS Monaco

    Stołeczna ekipa z Paryża zmierzy się dzisiaj w Ligue 1 z drużyną z Księstwa. Przed meczem ma ogłosić bardzo pozytywne wieści odnośnie kilku zawodników. Kibice z pewnością będą zadowoleni.

    Paryżanie w obecnym sezonie bardzo pewnie kroczą po mistrzostwo Francji, trochę gorzej sytuacja prezentowała się do pewnego momentu w Lidze Mistrzów jednak i tam ostatecznie udało im się uzyskać awans i zagrają z Brest o 1/8 finału. Również w gabinetach klubowych praca wrzała i najprawdopodobniej zobaczymy tego efekty już dziś wieczorem.

    Jak informuje dobrze zorientowany w sprawach francuskiej Ligue 1 Loic Tanzi – przed spotkaniem z Monaco PSG ma zamiar poinformować, że nowe kontrakty z zespołem podpisali trzej kluczowi gracze – Vitinha, Hakimi oraz Nuno Mendes. To bardzo dobre wieści dla kibiców stołecznej ekipy.

    Najbardziej paląca wydawała się kwestia Hakimiego i Mendesa. Obaj bowiem mieli oferty z innych klubów. Marokańczyka bardzo chciał u siebie Real Madryt a przemawiało za nim również to, że w klubie gra jego bliski przyjaciel – Kylian Mbappe. Portugalczyk natomiast kuszony był przez Manchester United i FC Barcelonę. Obaj mają kontrakt do czerwca 2026 roku. Kibice mogą jednak odetchnąć z ulgą.

    Zdaniem mediów obaj mają przedłużyć umowę o kolejne cztery lata. Cała trójka ma otrzymać wzrost pensji, jednak najbardziej widoczny będzie on u Mendesa, który głównie w tej kwestii spierał się z PSG. Paryski zespół pracuje więc na pełnych obrotach i najpewniej zapewnił sobie spokój na bokach obrony na kolejne lata.

    To kolejny przykład na to, że PSG przechodzi zmiany. Bardzo rozsądnie zawiaduje odejściami i przyjściami do zespołu, wzmocnienia są solidne a nowe kontrakty bardzo rozsądne. Czyżby paryżanie w końcu wchodzili na taki poziom zarządzania, którego każdy od nich oczekiwał? Na to wychodzi.

    Wojtek Jagoda
    Wojtek Jagoda
    Fanatyk sportów ekstremalnych, orientalnego żarcia i jednośladów. Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jeszcze przed studiami pracując w sekcji żużlowej Wybrzeża Gdańsk. Niedługo później hobby stało się pracą, pracą którą uwielbiam. Rodowity gdańszczanin z krwi i kości, który za nic nie myśli opuszczać swojego ciepłego gniazdka.

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Milan walczy o Lewandowskiego. Proponują wymianę!

    Robert Lewandowski kończy powoli kontrakt z FC Barceloną. Pomimo...

    PSG wykorzysta zawirowania w Realu Madryt?

    Obecna sytuacja w Realu Madryt powoduje, że wielu zawodników...

    Xabi Alonso pod ścianą. Nie ma więcej alternatyw.

    Obecna sytuacja kadrowa Realu Madryt jest fatalna. Szczególnie jeśli...

    Idą zmiany! To nowy trener Rakowa?

    W ostatnim czasie polskie media żyją sagą związaną z...

    Doprowadzi do upadku kolejny klub? Przerażająca statystyka

    Profesjonalny sport, a w szczególności piłka nożna, to ogromne...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.