Simeone: Mam nadzieję, że stadion eksploduje w niedzielę!

Diego Simeone wypowiedział się po wczorajszym wygranym finale Ligi Europy wygranym z Olympique Marsylia.

We wczorajszym spotkaniu finału Ligi Europy Atletico Madryt bez jakichkolwiek problemów rozgromiło 3:0 piłkarzy z Marsylii. Dwie bramki w meczu zdobył Antoine Griezmann, a dzieła zniszczenia dokonał Gabi pod sam koniec drugich 45’minut.

Atletico, wygrywając w Lidze Europy, wygrało pierwszy puchar od 2014 roku, gdy zwyciężyło w hiszpańskiej La Liga i potem superpucharze Hiszpanii. Szkoleniowiec Atleti, Diego Simeone, na pomeczowej konferencji pasowej wspomniał o przyszłości Griezmanna oraz odniósł się do całego przebiegu meczu.

Zobacz: oryginalne koszulki piłkarskie i licencjonowane gadżety na PodStadionem.pl

Griezmann? On nie musiał niczego udowadniać. Przez te wszystkie lata zrobił wystarczająco i dzisiaj potwierdził to, co wiem. Mam nadzieję, że jest szczęśliwy i zostanie z nami. Czy tak się stanie? To pytanie dla niego.Torres? Fernando spełniło się marzenie. Mam nadzieję, że stadion eksploduje w niedzielę. To świetny chłopak, wszystko osiągnął dzięki sobie. Nigdy nic mu nie dałem.Byliśmy blisko w dwóch finałach Ligi Mistrzów, w ostatnim roku w półfinale. Przegraliśmy w dwie minuty, w karnych, ale znowu powstaliśmy. Mój sztab szkoleniowy miał szczęście znaleźć grupę bardzo mocnych chłopaków, którzy nie przestają się rozwijać.Podczas siedzenia na trybunach czujesz się smutny, zgorzkniały i nieco samotny. Ale pracujemy razem przez sześć lat, mam bardzo dobre relacje z graczami i mógłbym być w hotelu, a oni funkcjonowaliby w ten sam sposób.

Źródło: Atletico Madryt