Verratti na celowniku Manchesteru City!

    Jak informuje "Tuttomercatoweb", Manchester City jeszcze podczas trwającego okienka transferowego chce się skupić na transferze Marco Verrattiego.

    Okienko transferowe w Premier League zamyka się 9 sierpnia, dlatego wszystkie drużyny, które chcą jeszcze dokonać wzmocnień na kolejny sezon, muszą się skupić i podjąć odpowiednie kroki, aby zdążyć jeszcze przed zamknięciem.

    Według informacji dziennikarzy z Półwyspu Apenińskiego, mistrz Anglii zamierza w najbliższych dniach powalczyć o Marco Verrattiego i wystosować odpowiednią ofertę, która skusi go na zmianę barw klubowych.  O reprezentanta Włoch  również zabiegają się inne europejskie kluby, w tym między innymi Juventus czy Manchester United. Jak na razie do żadnych poważnych rozmów z tymi dwoma zespołami nie doszło, co zamierza wykorzystać ich rywal z niebieskiej części Manchesteru.

    Nowym szkoleniowcem klubu ze stolicy Francji został Thomas Tuchel i w ostatnim czasie nie brakowało informacji, że doświadczony Niemiec nie będzie chciał współpracować z zawodnikiem, dlatego być może z tego powodu 25-latek  zdecyduje się przeprowadzić na Wyspy do drużyny z Etihad.

    Negocjacje pomiędzy stronami mogą być zdecydowanie trudne, ale "Obywatele" chcą jednak spróbować przeprowadzić transfer 25-latka, co byłoby odpowiedzią na przegraną rywalizację o podpis Jorginho. Przypomnijmy, że pomocnik poszedł za śladami Maurizio Sarriego i w tym samym czasie tak jak jego trener zasilił szeregi Chelsea F.C.

    Jak na razie do drużyny prowadzonej przez Pepa Guardiolę dołączyli tego lata Riyad Mahrez oraz Philippe Sandler.

    Źródło: Tuttomercatoweb

    fot: pressfocus

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Liverpool prowadzi rozmowy w sprawie Antoinea Semenyo — klauzula wykupu około 70 mln euro

    Liverpool podejmuje poważne kroki, aby pozyskać skrzydłowego Bournemouth Antoinea...

    Saga z udziałem obrońcy Bayernu trwa! Zmieni barwy?

    Bayern Monachium od dłuższego czasu próbuje dojść do porozumienia...

    Real chce lidera PSG! Na stole mają wylądować ogromne pieniądze

    Real pod wodzę Xabiego Alonso wciąż jest w trakcie...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.