Sebastian Szymański debiutuje w Priemjer-Lidze

Sebastian Szymański oficjalnie zadebiutował w Dynamie Moskwa i lidze rosyjskiej.

R E K L A M A

Były gracz Legii Warszawa zaliczył debiut w nowym klubie. Dynamo Moskwa zremisowało 1:1 w Tule z lokalnym Arsienałem. Pierwszego gola w sezonie 2019/20 strzelił Miguel Cardoso: w 16. minucie meczu portugalski skrzydłowy Dynama popisał się efektownym uderzeniem z linii pola karnego. Gospodarze wyrównali pod koniec meczu, do siatki trafił gruziński obrońca Gija Grigalava po kapitalnym strzale z dystansu.

Pełne 90 minut rozegrał Sebastian Szymański. To pierwszy, oficjalny mecz reprezentanta Polski w nowym klubie. Niestety, nie wypadł najlepiej. Serwisy WhoScored oraz Sofascore wystawiły noty odpowiednio 6.3 i 6.5, co stanowi jedne z najsłabszych ocen na tle pozostałych zawodników Dynama.