Kamil Biliński z kolejnym golem w eliminacjach do Ligi Europy!

Polak w końcówce meczu trafił bramkę dla Riga FC!

Po pokonaniu Piasta Gliwice w II rundzie eliminacji do Ligi Europy Riga FC trafiła na HJK Helsinki. Pierwszy mecz III etapu pomiędzy tymi drużynami był rozgrywany wczoraj o godzinie 18:00 i zakończył się remisem 1:1 (0:1). Zespół gości już w 7. minucie objął prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Tim Väyrynen.

Polski napastnik, Kamil Biliński, nie rozpoczął meczu w podstawowej jedenastce i na murawie zameldował się dopiero w 61. minucie zmieniając Roman Debelko. Były zawodnik m.in. Wisły Płock czy Śląska Wrocław w 81. minucie doprowadził do remisu po asyście Elvisa Stuglisa. To był już drugi gol 31-latka w tych kwalifikacjach. Pierwszą bramkę zdobył w meczu z zespołem Waldemara Fornalika.

Warto dodać, że od 66 minuty w fińskiej ekipie grał Pettieri Forsell, który został tam wypożyczony 30 grudnia 2019 roku z pierwszoligowej Miedzi Legnica.