Zieliński podaje, Milik strzela, Linetty bez punktów! [wideo]

W meczu kończącym 22 kolejkę Serie A, Sampdoria Genua z Karolem Linettym w składzie, podejmowała odradzające się po kryzysie Napoli. W pierwszej jedenastce gości oczywiście znaleźli się Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik. I to właśnie ta dwójka zawodników reprezentacji Polski była odpowiedzialna za otwarcie wyniku tego spotkania już w trzeciej jego minucie.

Zieliński dokładnym dośrodkowaniem znalazł w polu karnym Milika a ten precyzyjnym strzałem głową pokonał rozpaczliwie interweniującego Emila Audero. Po 13 kolejnych minutach Napoli podwyższyło wynik za sprawą Elmasa. Sampdoria zdołała się jednak otrząsnąć z naporu gości i w 26 minucie kontaktowego gola strzelił niezawodny Quagliarella a w 73 minucie do remisu doprowadził były zawodnik Napoli, Gabbiadini. Ostatnie słowo należało jednak do podopiecznych Gattuso, którzy za sprawą celnych uderzeń Demme oraz wracającego po kontuzji Mertensa wygrali 4-2. Poniżej przedstawiamy gola Milika.

źródło: elevensports.pl