Diego Simeone podjął decyzję o swojej przyszłości!

    Trener Atletico zapowiedział swoje plany na przyszły sezon!

    Diego Simeone zapewnił, że w przyszłym sezonie będzie trenerem Atletico Madryt! Od jakiegoś czasu pojawiały się liczne spekulacje, że Argentyńczyk po tym sezonie opuści madrycką drużynę, wielokrotnie łączono go między innymi z Interem Mediolan. Podczas konferencji prasowej z okazji Audi Cup trener wypowiedział się na temat swojej przyszłości:

    – Sam fakt, że biorę udział w tej konferencji oznacza, że będę w dalszym ciągu trenował ten zespół. Zostaję w Atletico na przyszły sezon, okaże się, co pokaże przyszłość. Calderon jest moim domem.

    47-latek prowadzi Atletico Madryt od 2011 roku, w tym czasie zdobył mistrzostwo Hiszpanii, Copa del Rey, Superpuchar Hiszpanii, Ligę Europy, Superpuchar Europy oraz dwukrotnie dochodził do finału Ligi Mistrzów, w którym przegrywał z rywalem zza miedzy – Realem.

     

    źródło: Marca

    fot. pressfocus

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Milan walczy o Lewandowskiego. Proponują wymianę!

    Robert Lewandowski kończy powoli kontrakt z FC Barceloną. Pomimo...

    PSG wykorzysta zawirowania w Realu Madryt?

    Obecna sytuacja w Realu Madryt powoduje, że wielu zawodników...

    Xabi Alonso pod ścianą. Nie ma więcej alternatyw.

    Obecna sytuacja kadrowa Realu Madryt jest fatalna. Szczególnie jeśli...

    Idą zmiany! To nowy trener Rakowa?

    W ostatnim czasie polskie media żyją sagą związaną z...

    Doprowadzi do upadku kolejny klub? Przerażająca statystyka

    Profesjonalny sport, a w szczególności piłka nożna, to ogromne...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.