[HTML payload içeriği buraya]

Polska 3:3 Chorwacja – skrót meczu: Wielkie emocje w Warszawie! (WIDEO)

Reprezentacja Polski remisuje z Chorwacją 3:3, w meczu 4. kolejki Ligi Narodów UEFA.

Polacy weszli w mecz w sposób niemal idealny. Podopieczni Michała Probierza sprawili, że Chorwaci stracili jakąkolwiek kontrolę nad tym, co dzieje się na murawie, a już w 5. minucie spotkania wynik otworzył Piotr Zieliński.

Później, w naszej grze wydarzyła się jednak jakaś katastrofa. Jeden rzut wolny, po którym kapitalną bramkę zdobył Sosa, zupełnie wybił nas z rytmu, a goście wyprowadzili trzy szybkie ciosy, po których musieliśmy odrabiać już dwubramkową stratę. Oprócz Sosy, do siatki trafiali kolejno Sucić i Baturina.

Biało-czerwoni przebudzili się pod sam koniec pierwszej części gry. Wtedy bramkę kontaktową zdobył Nicola Zalewski. Po chwili stuprocentową sytuację zmarnował jeszcze Kamiński.

W drugiej połowie to my byliśmy stroną przeważającą i choć Chorwaci mieli kilka swoich szans, jedynego gola w tej fazie meczu zdobył Sebastian Szymański, po asyście Roberta Lewandowskiego.