Jan Bednarek: Reprezentacja Holandii pokazała dużo jakości

    Jan Bednarek wypowiedział się po zakończeniu spotkania Polska – Holandia w Lidze Narodów UEFA. Środkowy obrońca nie był zadowolony z wyniku meczu.

    Polska grała w Lidze Narodów z Holandią 22 września na PGE Narodowym w Warszawie, ale nie pokazała się z dobrej strony. Podopieczni Czesława Michniewicza zaliczyli porażkę 0:2. Dla „Oranje” gole strzelili Cody Gakpo i Steven Bergwijn. Przy straconych bramkach zawodnicy Czesława Michniewicza popełnili fatalne błędy.

    – Reprezentacja Holandii pokazała dużo jakości. Kluczowe były momenty, kiedy traciliśmy piłkę i byliśmy zbyt bardzo otwarci. Straciliśmy wtedy dwa gole. Musimy być bardziej skoncentrowani przy rozegraniu – powiedział Jan Bednarek po zakończeniu spotkania.

    – Na mistrzostwach świata w Katarze będziemy rywalizować tylko z takimi drużynami, jak Holandia i nie możemy sobie pozwalać na takie błędy – dodał.

    Bednarek rozegrał całe spotkanie z Holandią. Zobaczymy, czy Czesław Michniewicz postawi na niego w niedzielę. 25 września nasza kadra zagra jeszcze jedno starcie w Lidze Narodów. Tym razem przeciwnikiem Polaków będzie Walia, a mecz odbędzie się w Cardiff o godzinie 20:45.

    Źródło: Laczynaspilka.pl

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Milan walczy o Lewandowskiego. Proponują wymianę!

    Robert Lewandowski kończy powoli kontrakt z FC Barceloną. Pomimo...

    PSG wykorzysta zawirowania w Realu Madryt?

    Obecna sytuacja w Realu Madryt powoduje, że wielu zawodników...

    Xabi Alonso pod ścianą. Nie ma więcej alternatyw.

    Obecna sytuacja kadrowa Realu Madryt jest fatalna. Szczególnie jeśli...

    Idą zmiany! To nowy trener Rakowa?

    W ostatnim czasie polskie media żyją sagą związaną z...

    Doprowadzi do upadku kolejny klub? Przerażająca statystyka

    Profesjonalny sport, a w szczególności piłka nożna, to ogromne...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.