Jan Bednarek: Reprezentacja Holandii pokazała dużo jakości

    Jan Bednarek wypowiedział się po zakończeniu spotkania Polska – Holandia w Lidze Narodów UEFA. Środkowy obrońca nie był zadowolony z wyniku meczu.

    Polska grała w Lidze Narodów z Holandią 22 września na PGE Narodowym w Warszawie, ale nie pokazała się z dobrej strony. Podopieczni Czesława Michniewicza zaliczyli porażkę 0:2. Dla „Oranje” gole strzelili Cody Gakpo i Steven Bergwijn. Przy straconych bramkach zawodnicy Czesława Michniewicza popełnili fatalne błędy.

    – Reprezentacja Holandii pokazała dużo jakości. Kluczowe były momenty, kiedy traciliśmy piłkę i byliśmy zbyt bardzo otwarci. Straciliśmy wtedy dwa gole. Musimy być bardziej skoncentrowani przy rozegraniu – powiedział Jan Bednarek po zakończeniu spotkania.

    – Na mistrzostwach świata w Katarze będziemy rywalizować tylko z takimi drużynami, jak Holandia i nie możemy sobie pozwalać na takie błędy – dodał.

    Bednarek rozegrał całe spotkanie z Holandią. Zobaczymy, czy Czesław Michniewicz postawi na niego w niedzielę. 25 września nasza kadra zagra jeszcze jedno starcie w Lidze Narodów. Tym razem przeciwnikiem Polaków będzie Walia, a mecz odbędzie się w Cardiff o godzinie 20:45.

    Źródło: Laczynaspilka.pl

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here

    Zobacz również