OFICJALNIE! Nowe stanowisko Magiery!

    Sprawdziły się informacje sprzed kilku dni. Jacek Magiera został selekcjonerem reprezentacji Polski U-20!

     

    Na poniedziałkowej konferencji, która odbyła się na PGE Narodowym, Polski Związek Piłki Nożnej oficjalnie zaprezentował Jacka Magierę jako nowego trenera reprezentacji Polski do lat 20. Magiera poprowadzi biało-czerwonych na mistrzostwach świata U-20, które w 2019 roku rozgrywane będą w Polce.

    Po zakończeniu kariery zawodniczej Jacek Magiera został włączony do sztabu szkoleniowego Legii, pełnił również funkcję trenera rezerw warszawskiego zespołu. W 2016 roku podpisał kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec, które prowadził na zapleczu ekstraklasy. Po kilku miesiącach Magiera objął stery pierwszego zespołu Legii, z którą zdobył mistrzostwo Polski. „Wojskowi” pod jego wodzą występowali w rozgrywkach Ligi Mistrzów i Ligi Europy.  

     

    źródło: PZPN / Łączy na Piłka

    fot. pressofocus

     

     

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    USA – Australia: decydujący mecz grupy D w Seattle o 21:00

    Gospodarze mundialu USA zmierzą się z Australią w meczu...

    Jude Bellingham i Harry Kane poprowadzili Anglię do zwycięstwa 4:2 nad Chorwacją na MŚ 2026

    Jude Bellingham strzelił efektowną bramkę, a Anglia pokonała Chorwację...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.