PSG ma plan B? Chce sprowadzić gwiazdę Realu!

    Według dziennika AS, PSG ma plan B w przypadku, gdy nie uda im się zatrzymać Neymara w klubie.

    25-letni Brazylijczyk obecnie jest kontuzjowany, jednak występ na mistrzostwach świata jest niezagrożony. W marcu w trakcie spotkania z Olympique Marsylia doznał urazu, przez co nie zagra już do końca sezonu. Od momentu dołączenia do Paryża piłkarz jest coraz mocniej łączony z transferem do Realu Madryt, Ruch ten ma odbyć się w tym bądź następnym okienku transferowym. Powodem dla którego Neymar miałby zakotwiczyć w Madrycie to między innymi regularne wygrywanie Ligi Mistrzów oraz zdobycie Złotej Piłki, której piłkarz pragnie. 

    Dziennikarze ASA informują, że w przypadku, gdy PSG nie uda się zatrzymać Neymara w klubie na kolejne sezony, swój wzrok skierują na Real Madryt. Poproszą Królewskich, by w zmian za Neymara zaoferowali Casemiro. Hiszpański rozgrywający miałby być następcą Thiago Motty, któremu w przyszłym sezonie kończy się umowa. Mimo, że w klubie jest wielu pomocników, między innymi Marco Verratti czy Adrien Rabbiot, to żaden z nich nie chce występować na pozycji defensywnego pomocnika. Zdecydowanie preferują grę blisko bramki przeciwnika. 

    Neymar w tym sezonie rozegrał 30 spotkań. Strzelił 29 bramek oraz zanotował 19 asyst. Z kolei Casemiro zagrał w 40 meczach, strzelając siedem bramek oraz zaliczając trzy kluczowe podania.

    źródło: AS

    fot. pressfocus

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Inter blisko pozyskania Ivana Provedela z Lazio – trzyletnia umowa uzgodniona

    Inter osiągnął zasadnicze porozumienie w kwestii warunków osobistych z...

    Atalanta Bergamo rozstała się z Raffaele Palladino. Maurizio Sarri blisko objęcia klubu

    Atalanta oficjalnie potwierdziła rozstanie z trenerem Raffaele Palladino. Włoski...

    Thomas Müller: Mamy jakość, ale potrzebujemy też szczęścia przed MŚ 2026

    Legenda Bayernu Monachium i mistrz świata Thomas Müller w...

    Nathaniel Brown blisko Bayernu Monachium – Bayern oferuje ponad 50 mln euro, Eintracht żąda 65 mln

    Bayern Monachium i Eintracht Frankfurt prowadzą zaawansowane negocjacje w...

    Real Madryt przedłuża umowę z Emirates do 2031 roku – sponsoring obejmie też koszykarzy

    Real Madryt oficjalnie przedłużył współpracę ze swoim głównym sponsorem...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.