Czyste konto Fabiańskiego w meczu z Arsenalem!

Łukasz Fabiański po raz czwarty w tym sezonie! Tym razem West Ham pokonał faworyzowany Arsenal.

West Ham coraz lepiej radzi sobie w rozgrywkach Premier League. "Młoty" pokonały Arsenal 1:0 po trafieniu Rice'a, jednak prawdą jest, że Kanonierzy sami sobie winni porażki. Podopieczni Emery'ego zagrali fatalnie, oddając całą inicjatywę rywalowi zza miedzy. Hiszpański trener ratował się zmianami, w 70. minucie wykorzystał wszystkie trzy, jednak nie przyniosły żadnego skutku. Arsenal grał fatalnie, nie zagrażając West Hamowi.

Łukasz Fabiański zagrał bardzo solidne spotkanie, jednak nie miał pola do popisu, gdyż zawodnicy Arsenalu nie dali mu praktycznie żadnej roboty do wykonania. W pierwszej połowie Polak dobrze zachował się przy strzale Lacazette'a, w drugiej części meczu Kanonierzy praktycznie nie istnieli w ofensywie.

West Ham awansował na 8. miejsce w tabeli Premier League, Arsenal zaś spadł na 5. pozycję.