Świetny mecz Damiana Kądziora!

Damian Kądzior popisał się dubletem w meczu 1/16 Puchar Chorwacji, a jego Dinamo Zagrzeb pewnie awansowało do kolejnej fazy rozgrywek.

Początku sezonu Damian Kądzior nie mógł z pewnością zaliczyć do w pełni udanych. Przegrywał rywalizacje o pierwszy skład, notując w ośmiu spotkaniach chorwackiej ekstraklasy zaledwie cztery mecze, w których raz zdołał wpisać się na listę strzelców.

Tym razem, Nenad Bjelica postawił na Polaka w wyjściowym składzie na mecz Pucharu Chorwacji z NK Karlovac 1919, a 27-latek odwdzięczył się znakomitą grą, otwierając wynik spotkania już w 8. minucie. Kolejne trafienie stało się udziałem Polaka na początku drugiej połowy. Były zawodnik Górnika Zabrze zagrał w pełnym wymiarze czasu, a jego Dinamo wygrało aż 7:0 zapewniając sobie awans do 1/8 Pucharu Chorwacji.