Wygrana Lokomotiwu Moskwa. Krychowiak z asystą

W pierwszym niedzielnym meczu 10. kolejki rosyjskiej ekstraklasy Lokomotiw Moskwa pokonał na wyjeździe FC Orenburg 3:2 (1:0). Asystę w tym meczu zaliczył Grzegorz Krychowiak.

Już w 10. minucie Kolejarze wyszli na prowadzenie. Bramkę strzelił Dmitri Barinov, a asystował mu Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski posłał doskonałe podanie na głowę Barinova, a ten tylko dopełnił formalności. Tuż po przerwie wynik podwyższył Fedor Smolov. Doświadczony Rosjanin wykorzystał rzut karny. Niedługo po tym gola dla gości strzelił Filip Rogić.

W końcówce meczu padły jeszcze dwie bramki. Najpierw w zespole Lokomotiwu rezultat podwyższył Eder, a chwilę później w drużynie przeciwnej na listę strzelców wpisał się Artjom Kulishev. Ostatecznie trzy punkty zainkasowali podopieczni Jurija Siomina.