[HTML payload içeriği buraya]

FC Barcelona 5:1 Sevilla – skrót meczu: Dwa gole Roberta Lewandowskiego! (WIDEO)

Jeden z hitów 10. kolejki La Liga – mecz pomiędzy FC Barceloną, a Sevillą, kończy się dominacją gospodarzy. Duma Katalonii zwycięża 5:1, a dwie bramki padły łupem Roberta Lewandowskiego.

Już pierwsze minuty pokazały, że przerwa reprezentacyjna w żaden sposób nie podmieniła nam aktualnego lidera La Liga, który wciąż gra efektownie, ale i przede wszystkim efektywnie. W trakcie pierwszej połowy meczu, padły w sumie trzy gole. Jako pierwszy – bramkarza rywali pokonał Robert Lewandowski. Nasz napastnik w pewny sposób wykorzystał rzut karny, czym najwyraźniej zainspirował Pedriego, który cieszył się z gola zaledwie cztery minuty później. To jednak nie koniec, bo w 39. minucie „Lewy” dołożył swoje drugie trafienie, odpowiednio dokładając nogę do strzału Raphinii.

W drugiej połowie dwie bramki dla Dumy Katalonii ustrzelił Torre, natomiast pomiędzy nimi, o honorowe trafienie pokusiła się Sevilla, a konkretnie Idumbe. 5:1 to końcowy wynik.