[HTML payload içeriği buraya]

Real Madryt 5:2 Borussia Dortmund – skrót meczu: Real odwraca losy meczu, a Vinicius bohaterem! (WIDEO)

Real Madryt notuje efektowny comeback i wygrywa na własnym stadionie z Borussią Dortmund 5:2, w meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów.

Początek jednak absolutnie nie układał się po myśli ekipy z Madrytu. Pierwszą połowę, po golach zdobytych przez Malena i Gittensa, zwyciężyli goście.

Niemal idealnie po upływie sześćdziesięciu minut, Real przebudził się w znany już nam doskonale sposób. Najpierw w przeciągu zaledwie dwóch minut, stan meczu wyrównali Rudiger i Vinicius Jr. Przez następne dwadzieścia minut, na tablicy wyników utrzymywał się rezultat remisowy, natomiast siedem minut przed końcem podstawowego czasu, gola na wagę prowadzenia zdobył Lucas Vazquez. Po bramce Hiszpana na 3:2, worek z bramkami rozerwał się już całkowicie – o skompletowanie hat-tricka pokusił się jeszcze Vinicius, dzięki czemu ostateczne rozstrzygnięcie to 5:2.